Umělý kámen – imitace kamene

 

 Prodáváme produkty z umělého kamene, které imitují přírodní materiály. Většinu produktů máme skladem, přesto nás raději kontaktujte s konkrétním dotazem.

Pro inspiraci se podívejte níže do galerií.

 

 

Série NATURE – nabízí obkladové prvky, které věrohodně imitují přírodní tvar štípané břidlice či pískovce. Vybrat si můžete z široké škály barevného provedení včetně různých struktur a designů obkladů. Najdete zde obklad z hrubších, masivnějších kamenů, ale také obklady s drobnější jemnější strukturou.

Série BRICK – imitace režného zdiva použitím obkladových pásků. Jde o prvky z betonové směsi, které jsou k nerozeznání od pálených klinker pásků. Navíc nabízí výhody umělého kamene – širokou škálu designů a barev za cenu základního hladkého klinker pásku. Obklady po vyspárování dokonale imitují neomítanou cihlovou zeď.

Série CLASSIC – nabízí spárové obklady různých tvarů, designů a struktur. Barevná a tvarová nabídka je velice široká a doladí váš přírodní a přirozený vzhled domu, chaty, chalupy či zahrady. 

Série WOOD – imitace dřeva z betonové směsi v zajímavých strukturách imitující štípanou borovici, pravidelnější parketové prkno nebo klasické vyschlé prkno. Použití je možné jak v interiéru, tak exteriéru. Naše nehořlavé dřevo snadno použijete i na obložení krbových vložek nebo za krbová kamna.