Parapety žula

 

Žula je přírodní kámen s velmi širokou škálou aplikací ve stavebnictví a architektuře. Je to jeden z nejlepších dokončovacích materiálů, a to jak v interiéru tak exteriéru. Parapety vyrobené z tohoto materiálu jsou rozhodně skvělým dekorativním prvkem.

Žula má prakticky jen samé výhody. Má vynikající odolnost proti oděru a vnějším faktorům. Je to jeden z nejtvrdších a nejodolnější kamenů, takže může sloužit po mnoho let bez nutnosti speciální údržby.

Žula je také materiál s velmi nízkou absorpcí vody, s čím se spojuje její vysoká odolnost proti mrazu a citlivostí na vnější faktory. To z ní činí ideální produkt také pro terasy a vnější schodiště. Nabízíme celou řadu atraktivních barev, které dovážíme z celého světa. Vzhledem k tomu, že její původ je přirozený, změny zabarvení, žíly, mikro-praskliny nebo prohlubeniny svědčí o její jedinečnosti a výjimečnost.

JAK SE STARAT O ŽULU?
Žula je materiál extrémně stabilní, trvdý, odolný vůči počasí, kyselinám, zásadám, tukům, vodě, škrábancům nízkým a vysokým teplotám. V závislosti na zašpinění, můžete používat všechny dostupné čistící prostředky.

Před použitím výrobku ze žuly, doporučujeme použít profesionální impregnaci na kámen, který lze nalézt v naší nabídce.
Mějte na paměti, že než použijete impregnaci, povrch musí být naprosto čistý.

Jako součást každodenní péče o parapet, desky nebo schody stačí použít vodu s obsahem jemné čistící kapaliny, např. prostředek na mytí nádobí. U výrobků z žuly se nedoporučuje voskován.

DŮLEŽITÉ INFORMACE: produkt pro venkovní i vnitřní umístění

Upozornění!
Výrobky z žuly jsou přírodní produkty. Struktura konečného produktu se může lišit od uvedených vzorků. Závadou není výskyt v těchto materiálech žíly, hypertrofii, mikrotrhlin nebo prohlubin – to dokazuje přirozenost a ušlechtilost kamene. Případné reklamace zvažujeme před instalací parapetu (s výjimkou skrytých vad).

 

Fotografie parapety žula