O firmě Amos Home Studio, s.r.o.

 

Společnost Amos Home Studio, s.r.o. byla založena v roce 2007. V rámci skupiny Logistik CZ se původně specializovala na velkoobchodní činnost a poskytování služeb zejména v oblasti velkoobchodu s parapetními deskami a dalším souvisejícím zbožím (komponenty pro konečnou montáž oken, např. koncovky, spojky, montážní pěny a lišty pro suché zednické začištění).

Podařilo se nám vybudovat síť cca 1 000 odběratelů prakticky po celých Čechách, došlo k zavedení flexibilního systému zásobování díky kterému jsme schopni realizovat zakázky i ve vzdálenějších místech od provozoven společnosti.

Postupně jsme rozšířili činnost společnosti o další sortiment produktů a s tím spojených služeb i pro privátní zákazníky.

Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je poradenství v rámci námi nabízeného sortimentu.Vzhledem k charakteru nově nabízených výrobků, rozšíření poskytovaných služeb o kompletní dodávku zboží spojenou s montáží a instalací došlo také k doplnění vlastních kmenových zaměstnanců o zkušené a zručné řemeslníky. Díky tomu můžeme dnes zákazníkovi poskytovat kompletní službu na klíč.

Velký důraz je kromě sledování nejnovějších trendů v oboru kladen i na vysokou kvalitu prodávaných výrobků a poskytovaných služeb prověřenou časem při současném zachování cen srovnatelných s konkurencí.