Designové parapety vnitřní i vnější

Nenašli jste okenní parapet ve Vámi požadovaném designu? Nevyhovuje Vám standardní nabídka? Chcete mít okenní parapety v designu Vašeho okna nebo nábytku případně podlahy nebo sladěny s fasádou domu?

Máme pro Vás řešení – designové parapetní desky pro vnitřní i vnější použití. Základním nosným materiálem je vnitřní parapetní profil Rehau nebo pro vnější použití Al ohýbaný parapetní profil.

Designový parapet

Vnitřní designové parapety

Na základní nosič (parapet REHAU bez povrchové folie) je obdobným způsobem jako při výrobě okenního profilu nanesena dekorativní folie.

Výrobců dekorativních folií je celá řada, např. společnost Renolit. U výrobce okenního profilu dostanete k nahlédnutí vzorník takovýchto dekorů, případně Vám dáme vybrat z více jak 100 dezénů při návštěvě naší vzorkovny. Následně po vyvzorování zajistíme nanesení Vámi vybraného dekoru na nosič a v případě požadavku zajistíme i montáž.

Vnější designové parapety

Výroba vnějších designových parapetů je díky jejich vystavení mnohdy extrémním klimatickým podmínkám (v létě vysokým teplotám a v zimě mrazům) daleko náročnější. Je velmi důležité použít správné materiály a dodržet při výrobě technologické postupy. Proto pro výrobu používáme kromě hliníkového nosiče nejmodernější výrobní postupy a práškové barvy. Díky nejmodernější  výrobní technologii jsme schopni nabídnout výrobek prvotřídní kvality. Kromě imitací dřeva a fantasy dekorů nabízíme širokou škálu barev dle přiloženého vzorníku RAL.

Vnitřní designové parapety vzorníky

Vnější designové parapety vzorníky